Strider Príbeh

Keď bola v roku 2007 založená spoločnosť Strider Sport International Inc., spustila sa revolúcia v tom, ako učiť veľmi malé deti jazdeniu na dvoch kolesách. Táto revolúcia začala v USA a rýchlo sa rozšírila do celého sveta. Naše odrážadlá dorazili do Japonska v roku 2009, a do Európy v r. 2010.

Strider verí nielen v jedinečnosť svojich produktov, ale aj v to, že odrážadlo je viac ako vec – je to komunita ľudí so spoločným zmýšľaním. V roku 2011 zorganizoval Strider prvý medzinárodný šampionát v jazde na Strider odrážadlách a združil tak 2 až 5 ročné deti z celého sveta v rámci veľkých priateľských pretekov. Zábava sa však týmto neskončila. Preteky Strider Cup sa v súčasnosti organizujú na celom svete a to pre pretekárov, ktorí iba začínajú jazdiť, ako aj pre skúsených jazdcov, ktorí zo seba vydajú maximum.

V roku 2012 sa stal Strider nástrojom pre celoročnú zábavu – čiže aj v zime, v čase snehu – a to tým, že uviedol na trh lyže ako doplnok (StriderSki Accessory).

Roky 2013 a 2014 sa stali rokmi oslavujúcimi úspech. Bola založená dobročinno – vzdelávacia organizácia Strider a príspevkový fond „Strider Rider“. Vďaka týmto programom mohli zažiť slobodu pohybu na dvoch kolesách aj tí jazdci, ktorí by inak túto možnosť nemali.

Rodičia na celom svete ukázali, ako veľmi si obľúbili odrážadlá a filozofiu Strider, keď sa v roku 2015 predal milónty kus odrážadla Strider.
Vďaka pretrvávajúcej dôvere rodičov sa stal Strider značkou číslo 1 v predaji odrážadiel.

Od roku 2014 môžu začať svoje jazdecké dobrodružstvo so Strider-om dokonca aj mladšie deti s našou hojdacou základňou (Rocking Base). Vďaka tomuto konštrukčnému doplnku môžu začať trénovať rovnováhu a koordinácie už 12 mesačné batoľatá!

Prostredníctvom inovácie, vzdelávania, podpory a zanietenosti vytvoril Strider v súčasnosti najlepšie odrážadlo na trhu. Odrážadlo Strider buduje u detí schopnosť rovnováhy na dvoch kolesách, koordinácie a sebadôvery lepšie ako akýkoľvek iný, v súčasnosti dostupný produkt.

#StrideOn!
#ViesChoditViesJazdit

 

The Strider ® Difference

 

60 Day Guarantee Ribbon

Garancia

Odrážadlá Strider sú tým najlepším nástrojom na rozvoj koordinácie a sebadôvery vášho dieťaťa, či už na dvoch kolesách alebo v živote.
Mapa predajcov.

Strider Events - Part of the Strider Difference

Podujatia a akcie

Preteky odrážadiel Strider zabavia vaše dieťa a poskytnú mu príležitosť stať sa členom rastúcej komunity nadšencov cyklistiky!
Zobraziť udalosť.

Milujeme jazdu na bicykli a radi motivujeme deti k jazdeniu.
Našou úlohou je stavať ľahké a efektívne odrážadlá vhodné do každého terénu, ktoré napomáhajú deťom zlepšiť rovnováhu a koordináciu pri jazde na 2 kolesách a zlepšujú ich sebadôveru.
Strider odrážadlá sú výsledkom viac ako 10-ročného vývoja, pozorovania, výroby, zlepšovania, testovanie a dokonca aj pretekania a to všetko pod prísnym dohladom detí a rodičov.