Veríme, že odrážadlá Strider sú tým najlepším nástrojom na rozvoj koordinácie a sebadôvery vášho dieťaťa, či už na dvoch kolesách alebo v živote. Keďže sme presvedčení, že vy aj vaše dieťa bude Strider milovať, poskytujeme vám 60 dňovú záruku.

Ako autorizovaný distribútor pravých odrážadiel Strider sme hrdí, že môžeme poskytnúť deťom tie najlepšie produkty na to, aby sa naučili jazdiť.

Zakúpenie odrážadla prostredníctvom niektorého z našich predajcov je jedinou cestou ako zabezpečiť, že vaše dieťa jazdí na pravom Strideri!

Prosím kontaktujte nás v prípade ak potrebujete akúkoľvek pomoc a asistenciu, alebo ak by ste radi zdieľali príbeh úspechu Vášho dieťaťa.

info@striderslovensko.sk

info@striderslovensko.sk

The Strider ® Difference

 

60 Day Guarantee Ribbon

Garancia

Odrážadlá Strider sú tým najlepším nástrojom na rozvoj koordinácie a sebadôvery vášho dieťaťa, či už na dvoch kolesách alebo v živote.
Mapa predajcov.

Strider Events - Part of the Strider Difference

Podujatia a akcie

Preteky odrážadiel Strider zabavia vaše dieťa a poskytnú mu príležitosť stať sa členom rastúcej komunity nadšencov cyklistiky!
Zobraziť udalosť.

Milujeme jazdu na bicykli a radi motivujeme deti k jazdeniu.
Našou úlohou je stavať ľahké a efektívne odrážadlá vhodné do každého terénu, ktoré napomáhajú deťom zlepšiť rovnováhu a koordináciu pri jazde na 2 kolesách a zlepšujú ich sebadôveru.
Strider odrážadlá sú výsledkom viac ako 10-ročného vývoja, pozorovania, výroby, zlepšovania, testovanie a dokonca aj pretekania a to všetko pod prísnym dohladom detí a rodičov.