Nauč sa bicyklovať!

Bezpedálové odrážadlo Strider je najlepším nástrojom na výuku bicyklovania, držania rovnováhy a na prebudenie cyklistických zručností malých detí, predškolákov ako aj dospelých, bez ohľadu na ich schopnosti a šikovnosť.

Zmeň svoju predstavu riadenia/bicyklovania

Ako definujeme jazdenie na bicykli ? Určuje jazdu pedálovanie? Horskí zjazdári predsa nepedálujú, ani cestní cyklisti pri jazde dolu kopcom. BMX jazdci nepedálujú, ba ani motorkári – a oni všetci jazdia. Čo ich všetkých teda spája? Je to schopnosť udržať rovnováhu na dvoch kolesách a nakláňať sa v zákrutách – bez ohľadu na to čo ich poháňa.
Pre deti je chôdza a beh prirodzeným spôsobom pohonu. Jednoduchosť odrážadiel Strider umožňuje deťom sústrediť sa na učenie udržiavania rovnováhy, nakláňania sa a riadenia, zatiaľčo sa ponáňajú im najprirodzenejším spôsobom.

Výhody jazdenia na Strideri

Výskumy dokazujú, že učenie sa rovnováhe a koordinácii spolu s cvičením výrazne podporuje rast a rozvoj dieťaťa počas rozhodujúcich rokov raného detstva.

Odrážadlá Strider

  • Sú ultra ľahké a jednoducho ovládateľné
  • Podporujú rovnováhu, koordináciu a sebadôveru
  • Umožňujú deťom sústrediť sa v prvom rade na udržanie rovnováhy
  • Sú bez pedálov, reťazí a iných výčnelkov, ktoré môžu dieťaťu ublížiť
  • Poskytnú dieťaťu bezpečný, ľahký a prirodzený prechod na bicykel s pedálmi
Boy at the lake riding a green Strider balance bike
Boy wearing yellow track suit and riding yellow Strider balance bike
Strider rider on pink Strider balance bike
Young boy riding on green Strider balance bike

The Strider ® Difference

 

60 Day Guarantee Ribbon

Garancia

Odrážadlá Strider sú tým najlepším nástrojom na rozvoj koordinácie a sebadôvery vášho dieťaťa, či už na dvoch kolesách alebo v živote.
Mapa predajcov.

Strider Events - Part of the Strider Difference

Podujatia a akcie

Preteky odrážadiel Strider zabavia vaše dieťa a poskytnú mu príležitosť stať sa členom rastúcej komunity nadšencov cyklistiky!
Zobraziť udalosť.

Milujeme jazdu na bicykli a radi motivujeme deti k jazdeniu.
Našou úlohou je stavať ľahké a efektívne odrážadlá vhodné do každého terénu, ktoré napomáhajú deťom zlepšiť rovnováhu a koordináciu pri jazde na 2 kolesách a zlepšujú ich sebadôveru.
Strider odrážadlá sú výsledkom viac ako 10-ročného vývoja, pozorovania, výroby, zlepšovania, testovanie a dokonca aj pretekania a to všetko pod prísnym dohladom detí a rodičov.