Red Strider 12 Classic Balance Bike

Strider 12 Classic

Model určený pre začiatočníkov

Model Strider 12” Classic patrí medzi náš najobľúbenejší a tradičný model odrážadla, ktorý je určený pre začiatočníkov.Tento model v jednoduchom, odolnom a odľahčenom prevedení je veľmi dobrým pomocníkom pre začiatočníkov,ktorí sa idú po prvýkrát učiť jazdiť na bicykli. Okrem toho model Strider 12” Classic má rovnaké základné charakteristiky ako aj najpredávanejší model typu Strider 12”Sport, čo je z hľadiska jeho veľmi optimálnej ceny vhodnou investíciou pre všetky rodiny,ktoré musia dbať na výšku výdavkov v ich domácom rozpočte.

 

Cena: 99.00€

 

 


 

K dispozícii v 4 farbách!


 

Model 12” Classic je vynikajúcim odrážadlom pre podporu a rozvinutie nadobudnutých zručností,čo je vo veľkej miere vďaka možnosti voľby nastavenia výšky sedadla a riadidla, tiež prostredníctvom zabudovanej integrálnej časti pre položenie chodidiel (stupačky na nohy) a tiež veľmi pohodlného, mäkkého sedadla. K dispozícii je v rôznych atraktívnych farebných ponukách a model Classic je naozaj neoceniteľný základ v celom rozsahu ponúk bicyklov značky Strider. Môžete iba s úžasom pozorovať plynulý prechod Vášho dieťaťa na pedálový bicykel bez toho, aby vôbec predtým potrebovalo trojkolku alebo pomocné kolieska na bicykel!.

Odrážadlá Strider sú koncipované tak, že výška ich sedadla môže byť minimálne nízka, čím teda je vhodný pre jazdenie detí už od veku 18 mesiacov. Model Classic, ktorého nastaviteľnosť výšky sedadla sa pohybuje v rozmedzí od 28 – 41cm (11 – 16 in), je určený pre deti do veku 3,5 roka, ktorých vnútorná dĺžka ich nôh sa pohybuje v rozmedzí 30 – 43 cm(12 – 17 in). Ak hľadáte vynikajúce odrážadlo, ktoré môžete využiť dokonca ešte dlhšiu dobu pre Vaše rastúce deti, potom si prezrite našu ponuku Strider 12 Sport.

Na odrážadlách Strider sa naučilo milióny detí tomu,ako získať rovnováhu a naučiť sa jazdiť na dvoch kolesách – bez dodatočného rozptýlenia a komplikovania s pedálmi či pomocnými kolieskami. Fakty hovoria za nás – s predajom vyše miliónov kusov, rodičia iba súhlasne potvrdzujú,že modely Strider patria na prvé elitné miesto v rade odrážadiel!

 


 

Modely odrážadiel sú vyrobené tak, aby zabezpečili úspešné jazdenie

 

Headset Tension Bushing for Strider 12 Classic Balance Bike

Puzdrenie

Vysoko kvalitné puzdrenie je špeciálne vyrobené tak, aby spĺňalo kritéria odľahčenosti a odolnosti. Puzdrenie je vyrobené z polyméru, ktorý je pevne súdržný a má samomastiace účinky a vďaka tomu zabezpečuje dokonalé dlhodobé riadenie .

Wheel of Strider 12 Classic Balance Bike

Ultraľahké kolesá

5-lúčové(špicové), s podpornými výstužami, zabezpečené pevnými ložiskami, ktoré svojou plynulou funkciou zabezpečujú odľahčené, stabilné koleso, ktoré si nevyžaduje žiadne opravy a údržbu.

Tires of Strider 12 Classic Balance Bike

Pneumatiky, vyrobené z EVA polyméru(priemyselná pena)

Vysoko odľahčené kolesá, bez možnosti ich poškodenia defektami poskytujú pohodlnú a plynulú jazdu bez toho, aby museli byť dopĺňané vzduchom. Polymérový materiál EVA je špecifikovaný pre váhu a rôznorodosť pohybu detí.

Brake Mount of Green Strider 12 Classic Balance Bike

Brzdové zabezpečenie

Vynikajúce zadné brzdové zabezpečenie umožňuje pridanie brzdy ovládanej nohou, keď sú deti schopné naučiť sa udržiavať chodidlá na časti, určenej pre uloženie chodidiel(opierky nôh). Brzdy sa predávajú oddelene.

Footrests of Green Strider 12 Classic Balance Bike

Integrované časti pre položenie chodidiel(Stupačky na nohy)

Integrované časti pre položenie chodidiel sú vyznačené tak, že sa nachádzajú priamo pod sedadlom, čo napomáha udržať prirodzenú rovnováhu a naučiť sa pokročilým technikám jazdenia.

 

 


 

 

Hlavné charakteristiky modelu Strider Classic

 • Učia rovnováhe a jazdeniu na dvoch kolesách bez použitia pomocných koliesok či pedálov
 • Patentovaný dizajn pre jednoduché a dlhodobé používanie
 • Pneumatiky kolies sa nedajú poškodiť žiadnym defektom
 • Odľahčená konštrukcia so zníženým sedadlom pre používanie detí v najmladšej vekovej kategórii
 • Unikátna, zabudovaná časť pre položenie chodidiel (stupačky pre nohy), pre umožnenie plynulého pohybu odrážadla či pre šikovné predvedené zručnosti jazdy
 • Odolné, mäkké sedadlo,ktoré sa nepoškodí žiadnym roztrhnutím
 • Ľahko nastaviteľná výška sedadla a riadidla
 •  

  • Lightweight Icon - Strider Balance BikesĽahká váha
  • Lowest Seat Height Icon - Strider Balance BikesZnížené sedadlo
  • No-Flat EVA Tires Icon - Strider Balance BikesBezúdržbové kolesá
  • Handlebar Pad Icon - Strider Balance BikesPenová ochrana riadítok
  • Padded Seat Icon - Strider Balance BikesPolstrované sedadlo
  • Mini Toddler-Sized Grips Icon - Strider Balance BikesMini rukoväte
  • No-Tool Adjustment Icon - Strider Balance BikesNastavitelný bez použitia nástrojov
  • Number Plate Icon - StriderJazdecké číslo
  • Performance Footrest Icon - Strider
 • Classic

  Strider®
  Classic
 • Sport

  Strider®
  Sport
 • Pro

  Strider®
  Pro

The Strider ® Difference

 

60 Day Guarantee Ribbon

Garancia

Odrážadlá Strider sú tým najlepším nástrojom na rozvoj koordinácie a sebadôvery vášho dieťaťa, či už na dvoch kolesách alebo v živote.
Mapa predajcov.

Strider Events - Part of the Strider Difference

Podujatia a akcie

Preteky odrážadiel Strider zabavia vaše dieťa a poskytnú mu príležitosť stať sa členom rastúcej komunity nadšencov cyklistiky!
Zobraziť udalosť.

Milujeme jazdu na bicykli a radi motivujeme deti k jazdeniu.
Našou úlohou je stavať ľahké a efektívne odrážadlá vhodné do každého terénu, ktoré napomáhajú deťom zlepšiť rovnováhu a koordináciu pri jazde na 2 kolesách a zlepšujú ich sebadôveru.
Strider odrážadlá sú výsledkom viac ako 10-ročného vývoja, pozorovania, výroby, zlepšovania, testovanie a dokonca aj pretekania a to všetko pod prísnym dohladom detí a rodičov.