Green Strider 12 Sport Balance Bike

Strider 12 Sport

Najpopulárnejší model

Model Strider 12 Sport patrí medzi najviac obľúbený model. Jeho trvácnosť a široký rozsah využitia je vynikajúcou voľbou pre tie najmenšie deti, ktoré už od veku 18 mesiacov a postupne až do veku 4-5 rokov získavajú rovnováhu a zručnosti jazdy na odrážadle!.Model Strider 12 Sport patrí vďaka dlhoročným dekádam dizajnového vývoja a vylepšeniam v procese ich výroby medzi výrobky s vynikajúcou hodnotou a dizajnom.

 

Cena: 115€

 

 


K dispozícii v 7 farbách!


 

V porovnaní s modelom Strider Clasic, poskytuje model Strider Sport dodatočné výhody nielen pre rodičov, ale aj pre deti! Patentovaný oceľový rám a kolesá, ktoré sa nedajú poškodiť žiadnym defektom si nevyžadujú ich opravu. Sedadlo a riadidlo je možné veľmi rýchlo nastaviť na požadovanú výšku bez použitia dodatočného náradia. Obľúbený model Strider Sport má vylepšenú ergonomickú funkčnosť, má integrovanú súčasť pre položenie chodidiel(Stupačky na nohy) a má príjemné mäkké sedadlo, ktorého veľkosť správne vyhovuje malým deťom. Mini rukoväte(mini-gripy)boli špeciálne navrhnuté takým spôsobom, aby zlepšili možnosti kontroly ovládania bicykla a pohodlné riadidlá nielenže vyzerajú veľmi príjemne, ale aj zlepšujú bezpečnosť jazdy. Sú k dispozícii v rôznych atraktívnych farebných ponukách. Kvalitné a značkové modely Strider 12 zabezpečia Vašim deťom jedinečné skúsenosti počas celého obdobia ich jazdy na tomto odrážadle!

Bicykle typu Strider sú navrhnuté s veľmi malou výškou sedadla od zeme, čím sa dosiahne to, že ho môžu využívať už deti vo veku 18 mesiacov. Tento model Sport zahŕňa v sebe široký rozsah nastaviteľnosti výšky sedadla, od 28 – 48 cm (11 – 19 in) a vyhovuje deťom s vnútornou dĺžkou nôh od 30 – 51 cm (12 – 20 in). Znamená to, že odrážadlo môže byť využité pre deti, až do ich veku 5 rokov! Odrážadla radu Strider učili milióny detí, ako udržať rovnováhu a jazdiť na dvoch kolesách- bez rozptýlenia a komplikovania s pedálmi alebo pomocnými kolieskami. Predaj viac než 1,5 miliónov kusov týchto odrážadiel je dôkazom toho, že rodičia sú presvedčení o tom, že Strider je na prvom mieste na trhu!

 


 

Strider Odrážadlá sú navrhnuté tak, že zabezpečia úspechy v jazdení

 

Handlebars of Green Strider 12 Sport Balance Bike

Riadidlá

12,7mm riadidlá a mini rukoväte(mini-gripy) sú až o 43% menšie ako bežne štandardné, čím zabezpečujú lepšiu a účinnejšiu kontrolu s útlymi rúčkami detí. Ochranné koncové obloženie rukovätí, vyrobené z mäkkého polyvinylového materiálu zabraňujú ostrým nárazom.

Headset Tension Bushing for Strider 12 Pro Balance Bike

Puzdrenie

Vysokokvalitné puzdrenie je špeciálne vyrobené tak, aby spĺňalo kritéria odľahčenosti a odolnosti. Puzdrenie je vyrobené z polyméru, ktorý je pevne súdržný a má samomastiace účinky, a vďaka tomu poskytuje dokonalé dlhodobé riadenie

Seat of Green Strider 12 Sport Balance Bike

Sedadlo

Dizajn sedadla má špecifický charakter, určený pre tie najmenšie deti, je vyrobený z mäkkého materiálu a sedadlo napomáha udržiavať správnu pozíciu tela pri jazde na tomto druhu odrážadla. Model Sport ponúka rozsiahlu možnosť voľby nastavenia jeho výšky pre Vaše rastúce deti.

Wheel of Strider 12 Pro Balance Bike

Ultra-ľahké kolesá

5-lúčové(špicové), s podpornými výstužami, zabezpečené pevnými ložiskami, ktoré svojou plynulou funkciou zabezpečujú odľahčené, stabilné koleso, ktoré si nevyžaduje žiadne opravy a údržbu.

Wheels and Tires of Strider 12 Sport Balance Bike

Pneumatiky,vyrobené z EVA polyméru(priemyselná pena)

Neuveriteľne ľahké, nepoškoditeľné defektom pneumatiky kolies poskytujú pohodlnú a príjemnú jazdu, bez toho, aby sa museli dopĺňať vzduchom. Polymérový materiál je určený špecificky pre váhu detí a rôznorodé pohyby .

Brake Mount of Green Strider 12 Sport Balance Bike

Brzdové riešenie

Vynikajúce zadné brzdové zabezpečenie umožňuje pridanie brzdy, ovládanej nohou, keď sú deti schopné naučiť sa udržiavať chodidlá na časti, určenej pre chodidlá. Brzdy sa predávajú oddelene.

Seat Clamp of Green Strider 12 Sport Balance Bike

Jednoduché rýchloupináky

Hliníkové jednoduché rýchloupináky umožňujú veľmi rýchlo uvoľniť zaistenie a tým nastaviť požadovanú, správnu výšku sedadla a riadidiel bez toho, aby bol potrebný nejaký pracovný nástroj.

Footrests of Green Strider 12 Sport Balance Bike

Integrované časti pre položenie chodidiel(Stupačky na nohy)

Integrované časti pre položenie chodidiel sú vyznačené tak, že sa nachádzajú priamo pod sedadlom, čo napomáha udržať prirodzene rovnováhu a naučiť sa pokročilým technikám jazdenia.

 

 


 

 

Charakteristiky modelu Strider Sport

 • Hmotnosť: 3,0 kg (6,7 lbs)
 • Jednoduchá údržba bez použitia nástrojov
 • Univerzálne prispôsobiteľný s jednoduchým systémom upínania
 • Nastavenie riadidiel v rozmedzí: 46 – 56 cm (18 – 22 in)
 • Výška sedadla : 28 – 48 cm (11 – 19 in)
 • Mäkké sedadlo s dvoma sedlovkami
 • Nevyžaduje si údržbu ultraľahkých kolies a uzavretých ložísk
 • Pneumatiky 12” vyrobené z polyméru EVA, odolné proti defektom
 • Oceľový rám vyrobený podľa USA patentu s integrálnou časťou pre položenie chodidiel (Stupačky na nohy)
 • Riadidlá s mini rukoväťami (mini-gripmi) ukončené s bezpečnou ochranou
 • Maximálna váha jazdca: 27 kg (60 lbs)
 • Vek : 18 mesiacov- 5 rokov
 • Testované a certifikované pre kvalitu a bezpečnosť podľa štandardov CPSC a CE
 •  

  • Lightweight Icon - Strider Balance BikesĽahká váha
  • Lowest Seat Height Icon - Strider Balance BikesZnížené sedadlo
  • No-Flat EVA Tires Icon - Strider Balance BikesBezúdržbové kolesá
  • Handlebar Pad Icon - Strider Balance BikesPenová ochrana riadítok
  • Padded Seat Icon - Strider Balance BikesPolstrované sedadlo
  • Mini Toddler-Sized Grips Icon - Strider Balance BikesMini rukoväte
  • No-Tool Adjustment Icon - Strider Balance BikesNastavitelný bez použitia nástrojov
  • Number Plate Icon - StriderJazdecké číslo
  • Performance Footrest Icon - Strider
 • Classic

  Strider®
  Classic
 • Sport

  Strider®
  Sport
 • Pro

  Strider®
  Pro

The Strider ® Difference

 

60 Day Guarantee Ribbon

Garancia

Odrážadlá Strider sú tým najlepším nástrojom na rozvoj koordinácie a sebadôvery vášho dieťaťa, či už na dvoch kolesách alebo v živote.
Mapa predajcov.

Strider Events - Part of the Strider Difference

Podujatia a akcie

Preteky odrážadiel Strider zabavia vaše dieťa a poskytnú mu príležitosť stať sa členom rastúcej komunity nadšencov cyklistiky!
Zobraziť udalosť.

Milujeme jazdu na bicykli a radi motivujeme deti k jazdeniu.
Našou úlohou je stavať ľahké a efektívne odrážadlá vhodné do každého terénu, ktoré napomáhajú deťom zlepšiť rovnováhu a koordináciu pri jazde na 2 kolesách a zlepšujú ich sebadôveru.
Strider odrážadlá sú výsledkom viac ako 10-ročného vývoja, pozorovania, výroby, zlepšovania, testovanie a dokonca aj pretekania a to všetko pod prísnym dohladom detí a rodičov.