Odrážadlá Strider® ohromujú svet!

Každý sa rád zapojí do cyklistickej akcie – či je to Strider Adventure Zone v rámci malej miestnej akcie, Strider Cup® race v neďalekom meste, alebo preteky v rámci Medzinárodného šampionátu o pohár víťazov jazdcov na Strider-och – niektorá z týchto akcií, alebo aj všetky môžu byť práve pre vás. Preteky odrážadiel Strider zabavia vaše dieťa a poskytnú mu príležitosť stať sa členom rastúcej komunity nadšencov cyklistiky! Zoznámia sa s novými kamošmi a pripijú si svojimi detskými fľašami na zdravie a na super pretekársky deň.


Udalosti:

Budu oznámené


 

  Pozrite si kalendár udalostí na celom svete.

The Strider ® Difference

 

60 Day Guarantee Ribbon

Garancia

Odrážadlá Strider sú tým najlepším nástrojom na rozvoj koordinácie a sebadôvery vášho dieťaťa, či už na dvoch kolesách alebo v živote.
Mapa predajcov.

Strider Events - Part of the Strider Difference

Podujatia a akcie

Preteky odrážadiel Strider zabavia vaše dieťa a poskytnú mu príležitosť stať sa členom rastúcej komunity nadšencov cyklistiky!
Zobraziť udalosť.

Milujeme jazdu na bicykli a radi motivujeme deti k jazdeniu.
Našou úlohou je stavať ľahké a efektívne odrážadlá vhodné do každého terénu, ktoré napomáhajú deťom zlepšiť rovnováhu a koordináciu pri jazde na 2 kolesách a zlepšujú ich sebadôveru.
Strider odrážadlá sú výsledkom viac ako 10-ročného vývoja, pozorovania, výroby, zlepšovania, testovanie a dokonca aj pretekania a to všetko pod prísnym dohladom detí a rodičov.